1

Щороку 1 грудня на всій земній кулі відзначається Всесвітній день боротьби зі СНІДом. В Зеленогірській ЗОШ саме у цей день відбувся усний журнал «Стоп, СНІД!», який підготували і провели учні 9-Б класу під керівництвом Богопольської А.О.

1449081040170 0

ВІЛ та СНІД… Сьогодні нам часто зустрічаються ці слова на плакатах,  у газетах та журналах,  їх чуємо по телевізору, радіо і просто від дорослих. Але, на жаль, більшість із нас не усвідомлює, яку загрозу він несе людям. Найчастіше ми думаємо – « мене це не стосується»,« зі мною цього не трапиться», та ніхто не знає, де чекає нас біда.
СНІД – одна з найголовніших проблем, з якою людство зіткнулося у ХХ столітті і увійшло у ХХІ ст..
У всьому світі проводяться наукові роботи зі створення вакцини та ліків проти інфекції, але на сьогодні СНІД не лікується. Єдиним методом боротьби із хворобою залишається попередження передачі вірусу.

1449081040170 3

Саме тому метою проведеного заходу було: поглибити знання про ВІЛ і СНІД; сприяти усвідомленню учнями небезпеки, пов’язаної із поширенням СНІДу на планеті; розвивати навички спілкування, слухання; виховувати почуття відповідальності за власну поведінку та ведення здорового способу життя.