1

З метою виховання поваги до Конституції України, Законів України, державної символіки; формування усвідомлення взаємозв’язку між індивідуальною свободою, правами людини та її патріотичною відповідальністю; накопичення учнями патріотичного досвіду на основі здатності дотримуватись законів та захищати права людини, готовності взяти на себе відповідальність, вміння розв’язувати конфлікти із дотриманням демократичних принципів; утвердження гуманістичної моральності як базової основи громадянського суспільства; спонукання до активної протидії українофобству, аморальності, сепаратизму, шовінізму в Зеленогірській ЗОШ І-ІІІ ст. 24 лютого була проведена виховна година для учнів 5–11 класів до Дня початку кримського спротиву.

dsc04977

Вчитель історії Татарін І.В. розповів учням про розвиток політичної та соціокультурної ситуації в Криму впродовж лютого – березня 2014, а також після окупації шляхом систематизації хронології подій, письмових документів та усних свідчень, візуальних джерел, що документують події, які відбувалися на півострові у доленосні для нього моменти.

dsc04980

dsc04981

   dsc04983

Метою  проведення виховної години є:

формування емоційно-ціннісних пріоритетів особистості, визначення її національної самоідентифікації, ставлення до Батьківщини, держави та нації.