1

Зараз наша Батьківщина переживає нелегкі часи. Триває війна, день за днем ідуть бої, гинуть люди. Тому всім нам потрібно об'єднатися у спільній боротьбі за майбутнє нашого народу, і підтримати захисників України. Тільки, об'єднавши зусилля, ми зможемо їм допомогти.

20 квітня, о 7.20 ранку, в приміщенні Зеленогірської ЗОШ І-ІІІ ступенів відбувся ярмарок в рамках благодійної акції «Серце до серця», мета якої є збір коштів на придбання медичного обладнання для реанімаційних відділень Одеської області.

На святково застелених столах учні розташували свої вироби. Тут все: і торти, і желе, і різні смаколики.. А на сцені в цей час відбувалось дійство. Звучали патріотичні пісні про Україну, виконувалися танці, читали вірші.

Яке ж свято без гостей?

На благодійний ярмарок завітали: голова Любашівської райради Паровик С. М., депутат Одеської обласної ради Артеменко А.І., головний бухгалтер фермерського господарства ТОВ ВНФ «Агро-Ритм» Грекул Н.І, селищний голова Бевзенко А. Ф., які долучилися до акції, зробивши вагомий внесок.

Адміністрація Зеленогірської ЗОШ І-ІІІ ст. та директор БК Косюга Г. О. щиро вдячні батькам та учням, які доклали чимало зусиль у проведенні ярмарку.

img 6265 


img 6236


img 6261


img 6257


img 6230


img 6219


img 6211


img 6209

img 6205

img 6202

img 6199