1

Годинник життя відраховує 30-річчя Чорнобильської катастрофи. Чорнобиль … Чорний біль нашої землі, і скільки б не минуло років, все одно це слово полум'янітиме гірким вогнем скорботи… Весна 1986 року в Україні буяла первоцвітом садів. Ту мирну, весняну українську ніч на берегах Прип'яті ніколи не забудуть, вона була, як зараз усім здається, найтихішою і найтемнішою.

Спільний захід з дня відзначення 30-х роковин Чорнобильської трагедії провели учні Зеленогірської ЗОШ І-ІІІ ступенів разом із працівниками БК, очолюваного Косюгою Г. О.

Літературно-музичну композицію «Обпалені Чорнобилем» виконали учні 5–9 класів. Ведучі заходу — Нечеснюк Віктор та Абакіна Наталка, а також заступник директора з ВР Бойко Г. Д.. Звучали пісні у виконанні Бодян Катерини та хору учнів 1–4 класів. Учениці 5 класу Буланша Анна та Єске Ельміра читали поетичні композиції.

Сьогодні учні та учителі школи запалили свічки пам'яті та вшанували хвилиною мовчання героїв, які загасили пекельний вогонь зловісної пожежі.

В історії нашого народу чимало скорботних дат, спогад про які пронизує серце. Одна з них – 26 квітня 1986 року, яка і досі – незагоєна рана. Тому сьогодні ми звертаємося до людей, до неба, до землі, до Матері Божої: збережи, порятуй, захисти нашу неньку Україну. І якою полиновою не була наша пам'ять про скоєне лихо, та ми залишаємося жити мрією майбутнього з добротою, надією, вірою, любов'ю до рідної землі, до народу, до наших чарівних луків, озер, гаїв.

Хай стане мир міцнішим у стократ!

Хай над землею чисте небо буде!

Чорнобиль – попередження, набат,

Його уроків людство не забуде.

img 0949 

img 0957

img 0973

img 0974