1

Раніше, для нас, українців, мир — це була повсякденна реальність. На вулицях нашої неньки України було спокійно, всі діти ходили до школи, посміхались. Але відбулися різки зміни, підкралося горе … На Україну напав ворог. І нам, українцям, як ніколи потрібно усіма силами боротися за мир, щоб нам завжди світило тепле, ясне сонечко, щоб небо було завжди чисте та блакитне.

Багато патріотичних заходів проведено в Зеленогірській ЗОШ І-ІІІ ступенів. Сьогодні один із найцікавіших – «Марш миру і здоров'я».

4 травня 2016 року всі учні, батьки, вчителі зібралися на території навчального закладу, щоб прийняти активну участь у проведенні свята. Вони прийшли із державними полотнищами та шкільним прапором. Багато дітей і дорослих були вбрані у вишиванки, дівчатка заплели у коси жовто-блакитні стрічки, хлопчики – із зображенням прапора України на обличчі.

Розпочався захід вітальними словами гостей, керівників району Любашівщини, директора школи Ільніцької Лілії Олексіївни. Під музичний супровід всі учасники і гості зробили зарядку-розминку, золотий голос Зеленогірська, Ляпін Владислав, порадував патріотичною піснею. Масовий пробіг розпочався із подвір'я школи. Прапороносці були першими. Вони підняли велике синьо-жовте полотнище над головами в центрі колони. Родзинкою свята став велопробіг, очолюваний головою Любашівської райдержадміністрації Тетяною Скапровською, а масовий пробіг — головою Любашівської райради Сергієм Паровиком, начальником відділу освіти Анатолієм Крячиком та директором школи Лілею Ільніцькою.

Пробіг пройшов на високому емоційно-патріотичному підйомі, який вчить дітей шанувати і любити неньку-Україну, славні традиції, звичаї нашого народу, пам'ятати завжди і скрізь, що вони – діти козацького роду, онуки славних пращурів великих, які свято вірили у світле майбутнє нашої держави.

jy50k1gfiho

 cekdhlfmmr4

t4zao7rf4nu

juyf-wdp cm