1

28 травня в Зеленогірській ЗОШ відбувся традиційний випускний вечір.

На вулиці навпроти школи і до самого Будинку культури на свято, як завжди, зібралася добра частина населення селища, щоб провести 8 випускників у доросле життя.

Свято випускників – це ще й своєрідний парад модного одягу та взуття, зачісок. Дівчата обрали для себе вишукані вечірні сукні, хлопці переважно були вдягнені у класичні костюми з краватками. Головною прикрасою випускників були стрічки з написом «Випускник-2016».

Випускний у Будинку культури відкрили ведучі. Вони надали слово директору школи Л.О.Ільніцькій. Вона щиро вітала випускників із закінченням школи, зичила їм удачі у всьому, щоб збувалися мрії, надії і сподівання. Опісля відбулася церемонія вручення основних документів про закінчення школи – атестатів.

Згадували роки неповторного дитинства і своїх вчителів, дарували пісні. Теплі слова говорили про свою першу вчительку Т. М. Ульянову Прислухалися до напутніх побажань класного керівника Дійнецької Н.В.

Найбільше слів вдячності і шани було сказано дорогим вчителям, які 11 років вели по Країні Знань, віддаючи учням тепло і любов. Не забули про найближчих і найдорожчих людей – батьків. Чимало цікавих номерів у виконанні випускників прозвучало протягом другої частини програми, а завершилася вона прощальним вальсом, мелодійні звуки якого довго не затихали у залі.

А на світанку випускники за традицією зустріли перші промені сонця, які освітили їх самостійні кроки у доросле життя.

 1234 image 6