1

Барви сонячного літа

Літо – найяскравіша, кольорова і багатозвучна пора року. Літо – це час, коли школярі мають можливість відпочити від шкільних клопотів.

В сонячний травневий день 30 травня урочисто розпочав свою роботу пришкільний табір відпочинку «Світанок» при Зеленогірській ЗОШ І-ІІІ ст. Діти разом з батьками зібралися на святкову лінійку.

Назва нашого табору «Світанок» є не випадковою. Бо саме слово «світанок» випромінює тепло і затишок, початок нового дня. А хто з нас не мріяв відчувати себе серед тепла і затишку?

У цьому році в таборі відпочивало 155 учнів. За 14 днів вони мали змогу відвідати різні цікаві місця, взяли участь у захоплюючих іграх і заходах, і просто весело провели час, спілкуючись один з одним. Також, в таборі працювали гуртки різних напрямкі, кожна дитина знайшла у нас для себе заняття до душі.

Відпочинок пройшов в дружній і теплій атмосфері.

Невід′ємною частиною табірного життя стала спортивно-масова робота. Тому, щодня проводилась музична весела зарядка у формі «флеш-мобу», різноманітні спортивні змагання, естафети, спортивно-туристичні ігри.

Кожен день у таборі розпочинався і закінчувався табірною лінійкою, де здійснювалось піднімання і опускання Державного прапору України командирами загонів, кращими активістами, іменинниками табірного дня. На лінійці оголошувався план роботи на день для всього табору.. Щоранку на лінійці лунали назви і девізи загонів, речівки, табірна пісня.

В планах роботи пришкільного табору передбачено організацію роботи таким чином, щоб кожна дитина змістовно відпочила. Робота організовувалась за тематичними днями

Завдяки фінансуванню, яке організував відділ освіти Любашівської районної державної адміністрації, вихованці табору забезпечені безкоштовним гарячим харчуванням.

Кожен новий день приносив безліч вражень, нових відкриттів. І, мабуть, найвищою оцінкою роботи вихователів є бажання наших дітей залишитись у таборі після 14 години, як вони кажуть « у другу зміну». Таким відпочинком вихованці щиро задоволені. Адже, не дивлячись на перебування дітей в стінах школи на протязі навчального року, розваг у таборі вдосталь. «Тут же не потрібно вчитись, а можна поганяти у футбол, пограти у шахи», – своїми враженнями про перебування у таборі поділився Андрій Богопольський: « Як на мене, екскурсії та конкурси були дуже цікаві». Наші вихованці відвідали лікарню де прослухали лекцію лікаря -стоматолога Яремчук З. О.-«Здорові зуби запорука здоров'я.». Також наші вихованці прибирали біля пам'ятника загиблим воїнам Другої світової війни та облаштовували пришкільну ділянку.

Таким чином, завдяки професійно організованій діяльності табору денного перебування наші діти оздоровилися, зміцніли, змістовно проводили час у період літніх канікул.

Від імені батьків хочемо подякувати за прекрасно організоване дозвілля та оздоровлення наших дітей директору школи Ільніцькій Л.О., директору табору Кір»євій Н.С., кухарям Куцюрубі Г.М., Лясоті І.А., медичній сестрі Жигайло О. М., тех.працівникам – Буньо Т., Слободенюк І., водію шкільного автобуса Маковейчуку В. Ф., приватному підприємцю Калінчук Н.Х., за постачання продуктів харчування, та всім вихователям. Також шефську допомогу надав директор НВП «Агро-Ритм» Стоцький В. П., за що висловлюємо щиру подяку.

Від імені батьківського комітету: голова батьківського комітету – Бевзенко В. П., батьки: Буланша Н. В., Корой І.В., Валькова О. М., Ганченко В. А., Чебанова О. С., Чабан Ю. М.

img 7337 

p6106747

p6106800

img 20160603_105937

332216

332214


332219

tyyai-ohdqa