1

Першовересень покликав до школи

 

Осінь починається з освітянського свята — Дня знань.  Саме першого вересня відкривається неосяжний світ знань, шлях до якого пролягає крізь старанне навчання, невтомний творчий пошук, жагу до пізнання. Усі шляхи цього дня ведуть до школи. Розпочинається новий навчальний рік, який завжди означає відкриття нової, світлої та часто нелегкої дороги – дороги до знань, до нових звершень. Це день, із якого починається дорога в майбутнє для кожного з нас. Це день, що дає можливість дорослим повернутися у свої золоті роки, а учням  — до своєї другої домівки – школи. Шкільні роки — найкращий час в житті кожної людини. Саме в школі ми отримуємо свій перший досвід спілкування, зустрічаємо своїх перших друзів, і звичайно, перше кохання, а ще це нові завдання, нові знайомства, дружні однокласники, і звичайно, удача та успіх!

Зеленогірська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів гостинно відчинила двері 1-го вересня для 26 першокласників, яких на святкову лінійку супроводжували одинадцятикласники на чолі з класним керівником Татаріним І.В. та першою вчителькою Нападовською Т. А. На шкільному подвір»ї їх радо зустрічали учні школи, батьки, вчителі та шановані гості: голова Любашівської районної ради – Паровик С. М., голова правління Благодійного фонду «Рідний край» — Устянський В.І., Зеленогірський  селищний голова – Бевзенко А. Ф.

З вітальним словом до присутніх звернулася директор школи Ільніцька Л.О., яка побажала учням щоб 2016–2017 н.р. був врожайним на нові знання, добро, щастя та мирне небо над Україною, також висловила подяку педагогічним працівникам, які не тільки щедро діляться своїми знаннями, а й виховують молоде покоління справжніх патріотів нашої держави. Щиро дякувала шефам, які допомагають школі – Стоцькому В. П., Чабану Ю. М., Лукіяненко В.В.., депутатам обласної ради, депутату Верховної Ради Фурсіну І.Г. та батькам.

         Найщиріші слова вітання з Днем знань звучали від гостей.

 Голова Любашівської районної ради Паровик С. М. вручив грамоти педагогічному колективу та вчителям за вагомий внесок у розбудову нашої незалежної української державності, активну громадську позицію та за якісну підготовку навчального закладу до нового навчального року.

З батьківськими напутніми словами звернувся до школярів голова правління Благодійного фонду «Рідний край» Устянський В.І.. В цьому році Благодійний фонд подарував всім першокласникам вишиванки. «Вишиванка поєднала нас як націю, дала можливість усвідомити, що нас багато: тих, хто з покоління в покоління передає українські традиції та родинні звичаї»,— зазначив Валерій Іванович.

Грошовою винагородою директора ТОВ ВНФ «Агро-Ритм» Стоцького В. П. за сумлінне навчання були нагроджені слідуючі учні: Єпур Інна (4 кл), Буланша Ганна (5 кл), Нечеснюк Віктор (9 кл); «Кращий клас року – 2016»: 7а — кл.керівник Кір»єва Н.С., 3 кл. – кл.керівник Ульянова Т.М, 10 кл. – кл.керівник Татарін І.В.; «Найактивніший класний колектив – 2016»: 10 кл. – кл. керівник Богопольська А. О., 5 кл.- кл.керівник Олійник О.А., 8 кл. – кл. керівник Шайтан Я. М.

Хвилиною мовчання присутні вшанували пам»ять загиблих воїнів за незалежність України.

На лінійці звучали пісні та вірші про школу, Україну у виконанні першокласників, учнів одинадцятого класу, Ляпіна Владислава, Кір»євої Тетяни та Буланші Ганни.

Завершилось свято першим дзвоником, який надали одинадцятикласник Кушненрик Анатолій та першокласниця Білошкура Юлія, він  покликав учнів на перший урок  тема якого “Щоб у серці жила Батьківщина: до 25-річчя незалежності України”.

dsc 0190

dsc 0191

dsc 0192

dsc 0208

dsc 0210

dsc 0211

dsc 0213

dsc 0214

dsc 0215

dsc 0217

dsc 0218

dsc 0220

dsc 0222

dsc 0223

dsc 0224

dsc 0225

dsc 0228

dsc 0235

dsc 0237

dsc 0239

dsc 0241

dsc 0242

dsc 0247

dsc 0249