1

Благодійний ярмарок «Ми — разом»

img 1494

Сьогодні десятки тисяч захисників обороняють свободу, незалежність та територіальну цілісність України. В теперішній нелегкий час кожен, як може, робить свій внесок у допомогу нашим бійцям, які воюють за мир в Україні.

7 вересня 2016 року в селищі Зеленогірське на площі Героїв України завирував традиційний щорічний шкільний ярмарок під гаслом «Ми — разом», метою якого є допомога пораненим бійцям, які проходять лікування в Одеському військовому госпіталі. Ініціював проведення благодійного ярмарку шкільний парламент «Сузір'я» Зеленогірської ЗОШ І-ІІІ ступенів (голова парламенту — Загребельна Вікторія). До акції долучилися діти, батьки, педагогічний колектив, жителі селища та навколишніх сіл. Щирі слова звернення до присутніх звучали від гостей, які завітали на ярмарок: голови Любашівської районної державної адміністрації Тетяни Скапровської, директора Зеленогірської ЗОШ І-ІІІ ступенів Ільніцької Л.О., депутата Любашівської районної ради Артеменко Д. А., голови Зеленогірської селищної ради Бевзенка А. Ф.

img 1500

img 1545

Напередодні ярмарку учні за допомогою батьків випікали різноманітні кондитерські вироби, власноруч готували смачні солодощі, канапки, які потім мали змогу продати всім бажаючим. Ринкова територія селища заповнилася меленькими продавцями, що за досить помірні ціни пропонували придбати смаколики. Покупців-патріотів виявилось ще більше ніж продавців-благодійників. Атмосфера на ярмарку була невимушеною і жвавою. Купці та продавці створили справжню атмосферу ярмаркового дійства. Ведучі ярмарку Тонін Денис та Абакіна Наталка запросили всіх присутніх долучитися до святкової атмосфери. Лунали пісні про Україну, рідну домівку у виконанні учнів школи: Буланші Г., Ляпіна В., Бодяна Є, сестер Жевердан Аріадни та Вікторії, Діденко В., Малецької А, запальний танець виконали Голубець Ніка та Гончарук Денис, декламувала вірш Тарнавська К.

img 1501

Зібрані під час благодійної акції кошти в розмірі трьох тисяч ста гривень будуть спрямовані на придбання необхідних ліків військовослужбовцям, які перебувають на лікуванні в Одеському військовому госпіталі.

Учні школи закликають усіх не бути байдужими до долі нашої Батьківщини. Підтримаймо один одного у такий нелегкий для всіх українців час!

 

img 1514

img 1510

img 1517

img 1519

img 1523

img 1522

img 1492

img 1497

img 1502

img 1503

img 1525

img 1539

img 1540

img 1542