1

Щороку 21 вересня люди у різних куточках планети відзначають Міжнародний день миру, всеукраїнська акція « Голуб Миру», покликана змусити всіх не тільки задуматись, але й зробити щось заради спокою на Землі.

21 вересня 2016 року  в Зеленогірській школі І-ІІІ ст.  відбулася Всеукраїнська акція «Голуб миру».
   Учні  1–4 кл.  підготували виставку малюнків « Голуб миру- символ миру.», учні 5-7кл. під керівництвом  педагога-організатора Богопольської А.О. підготували невеличку концертну програму  з побажаннями миру та злагоди всім присутнім.

dsc05389

dsc05394

dsc05377

dsc05402

dsc05405

dsc05412
      Класні керівники 9–11 кл.  провели виховні години на тему: «Вчіться робити добро людям і творити добро на землі. Живіть у мирі та злагоді!»,      « Нам заповідали мир.», « Нездоланність українців- гідність держави».

В шкільній бібліотеці під керівництвом Ярової А.І.  була організована   виставка художньої літератури « Любіть Україну!»

Ця акція є невеличким вкладом усіх учнів школи у збереження миру на Землі. Найбільше їхнє бажання,  щоб лунав дзвінкий дитячий сміх, щоб змучені матері, дружини, сестри не думали ночами про своїх синів, чоловіків, братів, що можуть загинути на війні. 
   Найбільше у світі щастя – це мир, коли люди живуть спокійно, земля не здригається від страшних вибухів.