1

В ГОСТЯХ У ДРУЗІВ

8 грудня 2016 року велика і дружна сім’я Ірпінського державного коледжу економіки та права святкувала  його 19-річчя. На День народження коледжа була запрошена  і шкільна родина Зеленогірської ЗОШ І-ІІІ ступенів.

college birth16

Організований День відкритих дверей навчального закладу цього дня надав змогу долучитися до святкування і нам. Пятнадцять учнів нашої школи ввійшли в склад ста тридцяти школярів з різних куточків України, які з цікавістю та захопленням  слухали розповіді екскурсоводів про коледж. На третьому поверсі коледжу було розміщено прекрасну  виставку картин «Коледжанський вернісаж», яка вражала своїм розмаїттям, яскравістю барв, чарівністю, невимовною любов’ю до закладу. Бажаючі писали на стіннівці свої найкращі привітання, адресовані коледжу, викладачам та  студентам.

Після екскурсії навчальним закладом учні були присутні на  засіданні круглого столу з елементами тренінгу «Мій вибір – мій успіх!», де ознайомилися з різними видами професійної діяльності, розповіла про типи темпераменту, як це впливає на вибір професії. Усі учасники тренінгу отримали сертифікати. Чабан Тетяна та Тонін Віталій взяли участь в спортивному святі-змаганні “Коледжанські забави” за участю команд студентів, батьків,  викладачів та абітурієнтів.  Конкурси були цікаві, креативні, насамкінець свята всі присутні отримали подарунок –  флешмоб від студентського самоврядування.  Гра «Битва поколінь» за участю команд студентів та їхніх батьків зацікавила глядачів різними конкурсами: «Він чи вона?», «Інтуїція», «Станьмо в ряд», «Зрозумій мене», «Музична пантоміма». Окрасою ж свята навчального закладу стала концертна програма «Коледж має таланти!». З 19-м днем народження колледжу всіх присутніх вітали:  ректор УДФСУ Павло Володимирович Пашко, в.о. директора Ірпінського державного коледжу економіки та права Пілевич О.А., зі словами привітання звернулася до присутніх директор Зеленогірської ЗОШ І-ІІІ ст. Ільніцька Л.О. та учні школи Тонін В., Чабан Т., Попченко А., які вручили запашний коровай.

Неодноразово зачаровувала присутніх своїми блискучими виступами студія бального танцю культурно-мистецького центру «Сузір’я».   Святкове приміщення було наповнене по вінця гарним настроєм, позитивними емоціями, які дарували співаки й танцівники. Серця повнилися радістю від неперевершених творчих подарунків. А тепла атмосфера, яка панувала в коледжі, нагадувала всім родинне свято.

Учні поверталися до рідної школи в піднесеному настрої та з морем емоцій.

3gi6aq9xci4

1ybjcx f6ta

ery35p1o12c

hlkkeanqqu8

u4nrfwpey7q

ny fdguzkcc