1

ЗИМА  ПРИЙШЛА  І  СВЯТА  ПРИВЕЛА

З першим снігом і морозами приходять в Україну зимові свята.  Зима привела за собою цілу низку найрадісніших свят в Зеленогірську ЗОШ І-ІІІ ст.

За традицією, в Зеленогірській ЗОШ І-ІІІ ст. першим передноворічним святом  стало свято Андрія.

Так, 13 грудня в  Зеленогірському Будинку культури, учнями 9 класу під керівництвом кл.керівника Шайтан Я. М., були проведені Андріївські вечорниці. Діти показали справжні акторські таланти. Звучали українські народні пісні, вірші, присутні знайомились з обрядовими дійствами на св. Катерини та св. Андрія. Гаряче аплодували глядачі юним  артистам. Щира подяка всім, хто приєднався до проведення свята!

День Святого Миколая, Новий Рік, Різдво й інші святкові дні несуть із собою веселощі й радощі, ігри, танці та пісні.

Найбільшим і найрадіснішим для дітвори є День Святого Миколая. Це найбажаніший день у році для дітлахів. Напередодні свята діти пишуть до нього листи зі своїми побажаннями і вкидають їх у поштову скриньку або кладуть за вікно і моляться до нього, просячи передусім здоров’я собі та батькам. У день перед святом згадують всі свої добрі і злі вчинки, зважують: чого більше. Чи буде подарунок, а чи, можливо, різка? Бо чемні діти обов'язково знайдуть під подушкою подарунок, а неслухняні – прутик. 

18 грудня, напередодні Дня Святого Миколая, в виставковій залі Одеського Морського вокзалу відбулося святкове театралізоване дійство. За сприяння депутата Одеської обласної ради Артеменка А.І. та начальника відділу освіти, молоді та спорту Любашівської РДА Крячика А. А. десять учнів нашої школи мали можливість переглянути концертну програму та отримати солодкі подарунки від організаторів свята – Митрополита Одеського та Ізмаїльського Агафангела, Одеської мерії та Одеської обласної ради Миру.

19 грудня Святий Миколай завітав до школи. Школярі чекали на свого покровителя з нетерпінням. Хлопчики і дівчатка, щоб отримати гарного подарунка від Св. Миколая, намагалися добре вчитися, поважати старших, допомагати               батькам. Святкову програму для учнів 1–4 класів підготували учні 4 класу під керівництвом класного керівника Ульянової Т.М..  Діти тішили Святого Миколая та всіх присутніх молитвами, віршами, піснями та танцями. Роздаючи солодощі, Святий Миколай бажав дітям бути чемними, робити добро, не ображати нікого, не  сваритися.
     Ще довго лунала пісня «Свіча доброти», веселий сміх щасливих дітей. Діти дякували Святому Миколаю за подарунки та просили у Господа  щасливої долі тим, хто подарував їм таке веселе свято, в першу чергу батькам, які докладали всіх зусиль, щоб це свято справді стало казковим і незабутнім.

Особлива вдячність шефу нашої школи — Гулінському Р.Ю., який ось уже декілька років поспіль є «помічником Св.Миколая», так, за сприяння Руслана Юрійовича,  солодкі подарунки отримали всі учні початкових класів.

Педагогічний колектив та Батьківська рада Зеленогірської ЗОШ І-ІІІ ст. щиро вітають  всіх з наступаючим Новим  роком та Різдвом Христовим! Найщиріші побажання: здоров’я, щастя, радості, спокою і миру Вам у Ваших родинах!

dsc05514 

dsc05515

dsc05521

dsc05523

dsc05525

dsc05526

dsc05527

dsc05529

dsc05532

dsc05534

dsc05542

dsc05546

dsc05547

dsc05557

dsc05565

dsc05567

dsc05568