1

Благодійний ярмарок «Ми – разом!» 

Милосердя, доброта ще з давніх часів були притаманні нашому українському народу, нашій багатій землі. Цілком природним і закономірним вважалось допомогти знедоленому, поділитися шматком хліба, захистити старість, порятувати хворого, заступитися за скривдженого.

          Доброта і чуйність, співпереживання і щиросердечність, уміння розділити чужий біль, підтримати у важку хвилину, розрадити в горі й біді – це в характері нашого народу. Доброта і милосердя – два крила, на яких тримається людство. Ми не повинні забувати про тих людей, які потребують допомоги.         

         Вже третій рік поспіль, двічі на рік, восени та навесні, за ініціативи шкільного парламенту « Сузіря» та  прогресивної молоді «Демократичної школи»  в Зеленогірській ЗОШ І-ІІІ ст. проводиться благодійний ярмарок «Ми – разом!» у підтримку пораненим воїнам АТО, які знаходяться на лікуванні в Одеському військовому госпіталі.

         17 травня 2017 року пройшов традиційний весняний ярмарок, зібрані благодійні кошти  в розмірі 2700 грн., які будуть спрямовані на лікування  учителя Янишівської ЗОШ  І-ІІІ ст.. Чеповської  Т.М.,  яка стала жертвою жахливого ДТП. Звісно, ми розуміємо, що ця сума — лише невеличка часточка того, що можна було б зробити для Тетяни Миколаївни, але сподіваємося, що вона стане однією із сходинок до її одужання.

         Акція в черговий раз довела, що байдужих до чужої біди немає. Учні 5–11 класів взяли активну участь у заході. Приєдналися до нас і гості ярмарку: голова Любашівської  районної ради Паровик С. М., в.о. голови Любашівської РДА Сироватко В. Д., начальник відділу освіти, молоді та спорту Крячик А. А., Зеленогірський селищний голова Бевзенко А. Ф., а також  наші друзі, однодумці:  учні, педагоги  Гвоздавської ЗОШ І-ІІІст. на чолі з директором школи Савранчуком О. О. 

Ярмаркове дійство проходило на площі Героїв України селища Зеленогірське. Ніжними мелодіями пісень, запальними танцями та віршами розважали присутніх учні Зеленогірської ЗОШ І-ІІІ ст.. та Гвоздавської ЗОШ І-ІІІ ст.. А в цей час учні обох шкіл торгували. Чого тільки не було на столах! На продаж було виставлено випічку різних видів: пиріжки, тістечка, печиво (все виготовлене своїми руками або за допомогою батьків), інша продукція, а також власні вироби Петрик Юлії, учениці 7б класу.  Веселий ярмарок вирував:  учні запрошували до свого столу, рекламували товар, у який було вкладено часточку душі та тепло своїх сердець.  

Усі учасники отримали неабияке задоволення. Кожен погодиться з тим, що доброта завжди дає радість оточуючим, вона, як чарівні ліки, виліковує від багатьох хвороб. Поспішаймо робити добро! Будьмо щирими, милосердними, адже, ми – разом!

img 2904 

img 2911

img 2915

img 2920

img 2945

 

Педагог-організатор    Богопольська А. О.