1

20 жовтня в Зеленогірській ЗОШ І-ІІІ ст.. відбулися вибори Президента шкільного парламенту «Сузір’я».

Наш складний час потребує виховання лідерів нової формації — ініціативних, компетентних, здатних мислити неординарно, генерувати нові ідеї та приймати нестандартні рішення. Саме учнівське самоврядування дає можливість учням практикуватися у входженні в соціальне середовище, у світ сучасного. Ми живемо в державі, яка обрала демократичний шлях розвитку, тому і шкільні вибори проходили у цьому ж дусі. Передусім, учні подавали свої кандидатури на посаду голови учнівського парламенту школи. Протягом тижня кандидати мали право розповсюджувати свою агітаційну програму, в якій ознайомлювали виборців зі своїм баченням виконання обов’язків президента шкільного самоврядування.

Перед початком виборів обрали виборчу комісію, до складу якої входили учні, учителі та батьки. 20 жовтня було проведено таємне голосування серед учнів, вчителів та працівників школи, за результатами якого кандидати набрали: Воденюк Олександра — 6 голосів Біла Дар`я — 67 голосів Чабан Тетяна −101 голос.

За результатами виборів, президентом учнівського самоврядування Зеленогірської ЗОШ І-ІІІ ступенів було обрано ученицю 9 – Б класу – Чабан Тетяну.

26 жовтня 2017 року у школі відбулася визначна подія — започаткувалася нова традиція — Інавгурація Президента парламенту учнівського самоврядування «Сузір`я». Під час заходу зі словами привітання виступила директор школи – Ільніцька Лілія Олексіївна, а учні вкотре радували усіх присутніх своїм талантом. Тонін Віталій та Біла Дар’я (екс-президенти) подякували попередньому складу шкільного парламенту, передали повноваження очільника шкільного самоврядування новообраному Президенту. В свою чергу Тетяна подякувала всім, хто віддав за неї свої голоси, пообіцяла працювати в інтересах учнівської спільноти і всієї школи, склала присягу, поклавши руку на Статут школи.

Отже, вітаємо новообраного Президента з перемогою та бажаємо впроваджувати політику знань, порозуміння та поваги, яка сприятиме покращенню демократичного життя школи!

dsc06576

dsc06577

dsc06579

dsc06590

dsc06601

dsc06606

dsc06625

dsc06639

dsc06651

dsc06657

dsc06664

dsc06671